Гранти і проекти в Україні

Конкурс проектів від посольства Великої Британії

Посольство Великої Британії оголошує конкурс грантів.До участі приймаються проектні пропозиції в сфері підтримки реформи децентралізації в Україні, захисту прав людини та підвищення обізнаності щодо НАТО. Дедлайн – 25 березня 2019 р.

Дізнатися всі деталі можна: https://gurt.org.ua/news/grants/51465/

Тендер на проведення тренінгів для членів ініціативних груп громад у громадах

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця компоненту проекту із соціального згуртування населення. Дедлайн – 11 березня 2019 р.

Детальніше : https://gurt.org.ua/news/grants/51478/

Грантовий конкурс від Фонду демократії Організації Об’єднаних Націй

Фонд демократії ООН запрошує організації громадянського суспільства подавати заявки на фінансування проектів, спрямованих на просування та підтримку демократії. Дедлайн – 15 січня 2019 р. Джерело:https://gurt.org.ua/news/grants/50103/
Отримай до 20 тисяч гривень на інфо-кампанію з адвокації від НМРУ Національна молодіжна рада України пропонує молодіжним громадським організаціям та групам ініціативної молоді долучитись до всеукраїнської інформаційної кампанії з адвокації у молодіжній сфері. Дедлайн – 31 грудня 2018 р.

З усіма подробицями та умовами конкурсу ви можете ознайомитись за посиланням:

Конкурс проектів для громадських організацій на суму від 150 до 600 тисяч гривень

«Громадська синергія» оголосила конкурс проектів для громадських організацій на суму від 150 до 600 тисяч гривень. Дедлайн – 16 січня 2019 р.

Учасники конкурсу: громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп.

Дізнатися всі деталі й податися можна за посиланням.

Українська академія лідерства оголошує старт набору студентів

Найамбітніші підлітки України отримають грант на навчання у 10 000 доларів. Українська академія лідерства відкриває прийом заявок на 2019 навчальний рік для випускників шкіл та коледжів віком від 16 до 18 років з усіх регіонів України.

Українська академія лідерства відкриває прийом заявок на 2019 навчальний рік! Лише 300 хлопців та дівчат від 16 до 18 років, які готові стати змінотворцями сучасної української держави, пройдуть 10-місячну програму лідерства, отримають доступ до лекцій і занять з найкращими українськими та іноземними професорами. Візьмуть участь у міжнародних проектах і освітніх експедиціях до країн ЄС та Ізраїлю. Перша хвиля набору стартує сьогодні і триватиме до 1 березня 2019 року.

Джерело: https://gurt.org.ua/news/grants/

Гранти від Європейської комісії на підтримку громадянського суспільства в Україні

Європейська коміся оголосила конкурс «Support Civil Society, Local Authorities and Human Rights in Ukraine». Загальна мета цього конкурсу полягає в зростанні ролі громадянського суспільства у сприянні демократичним реформам та комплексному соціально-економічному розвитку в Україні. Дедлайн – 25 січня 2019 р.

Джерело: https://gurt.org.ua/news/grants/

Конкурс грантів з протидії насильства над жінками

Цільовий Фонд  Організації Об’єднаних Націй, підтримуючи дії, направлені на запобігання насилля над жінками, приймає заявки на конкурс грантів від громадських організацій. Дедлайн – 18 січня 2019 р.

Джерело: https://gurt.org.ua/news/grants/

Назва організаціїІнтернет-адреса
1Фонд Східна Європа:www.eef.org.ua/ua
2Фонд «Євразія»http://www.eurasia.org/
3Посольство США (Фонд Посла США із збереження пам’яток культури)https://ua.usembassy.gov/uk/u-s-ambassadors-fund-cultural-preservation-call-proposals-2016-uk/
4Творчий центр Каунтерпарт (ТЦК)www.ccc.kiev.ua
5MATRA KAPhttp://www.netherlands-embassy.com.ua
6Фонд Фрідріха Ебертаhttp://www.fes.kiev.ua/n/cms/
7Фонд ім. Стефана Баторіяwww.batory.org.pl
8IREX в Україніwww.irex.kiev.ua
9Фундація Українсько-Польської співпраці (PAUCI)www.pauci.org
10Офіс Ради Європи в Україніhttp://www.coe.kiev.ua/
11Міжнародний Фонд «Відродження»www.irf.kiev.ua
12Фонд сприяння демократіїhttps://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/democracy-grants-uk/
13Грантова допомога проектам людської безпеки «Кусаноне»http://www.ua.emb-japan.go.jp/ukr/ukraine_ua_oda_index.html
14ФОНД «МОНСАНТО»http://www.monsanto.com/global/ua/ourcommitments/pages/monsanto-fund.aspx
15МАЛІ ГРАНТИ НА ПІДТРИМКУ КУЛЬТУРНИХ ТА ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ 2017 РОКУ ПОСОЛЬСТВО США В КИЄВІhttps://ua.usembassy.gov/uk/uk/programs-grants.html
16МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇhttp://bit.ly/2hoh7Mc
17ШВЕЙЦАРСЬКЕ БЮРО СПІВРОБІТНИЦТВА В УКРАЇНІwww.eda.admin.ch/deza/en/home/c ountries/ukraine.html
18ЄБРР (ЄРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ)www.ebrd.com
19КАНАДСЬКЕ АГЕНТСТВО МІЖНАРОДНОГО РОЗВИТКУ CІDAhttp://www.international.gc.ca/developmentdeveloppement/countriespays/ukraine.aspx?lang=eng
20ГРАНТИ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЕСТОНІЇwww.estemb.kiev.ua/ukr
21ПОСОЛЬСТВО КАНАДИ В УКРАЇНІwww.canadainternational.gc.ca/ukraine/index.aspx?lang=ukr
22Регіональний екологічний Центр країн Центральної та Східної Європи (РЕЦ)http://sgpinfo.org.ua/index.php/ua/resursy/novyny/311-rehionalnyi-ekolohichnyi-tsentr-tsentralnoi-ta-skhidnoi-yevropy
23Міжнародний Вишеградський Фондhttp://visegradfund.org/grants/small-grants/
24Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA)http://www.sida.se/English/where-we-work/Europe/Ukraine-/