Не їжею єдиною: книги на всі смаки

Осінню 2020- го Виноградівська ЦБС, згідно реформи децентралізації, трансформується з районної мережі в ряд публічних бібліотек, що утворились на території колишнього Виноградівського району (процес триває). Проте, згідно наказу  Міністерства культури та інформаційної політики “Український інститут книги” встигає закупити для бібліотеки кількасот примірників книг різних українських та світових авторів.

Серед переліку яких і знакова книга «Справа Василя Стуса». Дана, так звана збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР, містить архівні документи зі справи Василя Стуса (протоколи обшуків, допитів, листи, статті і т. д.), фотографії, статті Вахтанга Кіпіані, а також відомих дисидентів — Василя Овсієнка, Леоніда Бородіна. Додано останні прижиттєві нотатки Стуса — «З таборового зошита», таємно передані з табору на волю… Книга стане в нагоді студентам, вузів, учням старших класів, молодим науковцям, які досліджують історію чи вивчають її, а також абсолютно всім, хто цікавиться історичними та суспільними процесами, що відбувалися в нашій країні в минулому та вплинули на наше сьогодення.

Отже видання українською мовою українських письменників, що висвітлюють українську історію, діляться публіцистичними напрямки тих чи інших тем, зокрема про суть та вагомість спілкуватись українцям українською мовою; книжки, що відкривають суспільству знакові особистості України, як от Соломія Крушельницька; тема біології та вірусології, здорового способу життя; від стратегії успішного виховання дітей до містичного Кінга…отже присутня художня література сучасних українських письменників та бестселери світового рівня.

Щойно книги пройдуть бібліотечну обробку й поступлять на книжкові полиці відкритих фондів Ви матимете можливість насолодитись їх читанням.

А поки нагадуємо, що від сьогодні, 8 січня 2021 року в Україні запроваджено черговий жорсткий карантин (до 24 січня). І хоч бібліотека на карантині, працівники відділу обслуговування вдало запровадили послугу “Книга на замовлення”.

Чекаємо на Ваші замовлення. Надсилайте їх в особисті повідомлення, або ж залишайте коментарі на нашій сторінці facebook. В замовленні вказуйте автора та назву книги.

Коли замовлення буде сформоване, підібрані книги чекатимуть на Вас!

Видача книг відбуватиметься двічі на тиждень: четвер-п’ятниця з 10:00 до 14:00 к.ч.

!!! Зверніть увагу на нові надходження !!!

Відділ обслуговування Виноградівської публічної бібліотеки

Залишити відповідь