«Мить щастя» – фотоконкурс до Дня захисту дітей

Щорічно 1 червня в Україні та ще в понад 60 країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. 

У різних країнах День захисту дітей відзначають по-різному. Є серйозна складова, коли відбуваються мітинги, автопробіги і молебні проти абортів; масово збирають гроші на лікування онкохворих дітей; спільнота закликає зупинити домашнє насильство, проводить освітні кампанії для дітей з інформацією про те, куди вони можуть звернутися у разі утиску їхніх прав. 

Але попри всю серйозність цієї дати, свято не обходиться і без розваг.

Щороку в Україні цього дня відбуваються різноманітні заходи та благодійні акції, концерти, змагання, конкурси, лекції, виставки, демонстрація фільмів, виступи артистів та аніматорів.

Проте, 2020-й вносить свої корективи в плин життя цілої планети.

Тому в умовах оголошеного карантину Виноградівська центральна районна бібліотека пропонує відсвяткувати День захисту дітей по-особливому – з найріднішими людьми. Ми пропонуємо Вам не багато не мало, а рівно стільки, скільки ви зможете подарувати один одному радості та усмішок, гарного настрою та незабутніх емоцій. Власне, найкращі миті зафільмовуйте, фотографуйте та беріть участь у конкурсі «Мить щастя».

Як стати учасником конкурсу?

  • провести дозвілля в колі родини;
  • відчути «мить щастя»;
  • вловити «мить щастя»  технічно (фото, відео);
  • запостити свою особливу «мить щастя» на сторінку Виноградівської ЦБС під постом у соцмережі facebook (у випадку якщо це відео-фрагмент, давати посилання на YouTube канал);
  • запросити до участі друзів поширивши дане повідомлення у себе на сторінці.

Конкурс триватиме впродовж місяця – з 1 по 30 червня. Робота, що набере найбільшу кількість вподобайок  (лайків) стане переможною.

Призовий фонд –  дві книжки сучасних українських авторів (одна – для діток, друга – для батьків).

Також сім’я-переможниця матиме можливість відвідати найбільшу книгозбірню району, де бібліотекарі проведуть ексклюзивну екскурсію таємними книгосховищами і не тільки…

Переможців буде названо 1 липня 2020-го.

Залишити відповідь