Інформаційний семінар для ВПО до Дня Конституції України

28 червня з нагоди Дня Конституції України фахівець Виноградівської районної філії Закарпатського ОЦЗ спільно з фахівцями Виноградівської централізованої бібліотечної системи провели інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб. Стаття 43 Конституції України говорить: «Кожна людина має право на працю полягає у можливості кожної особи заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.»
Наталія ГУК начальник відділу активної підтримки безробітних надала інформацію про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, громадські та інші роботи тимчасового характеру, про проходження професійного навчання, новітні електронні сервіси служби зайнятості.
В заході взяли участь понад 20 внутрішньо переміщених осіб, з якими проводилася роз’яснювальна робота щодо їх соціальної та економічної адаптації у місцях тимчасового проживання, надалася інформація по співбесіді з роботодавцями щодо вирішення питання працевлаштування.
 В холі бібліотеки фахівці бібліотечної системи розмістили книжкову виставку – інсталяцію «Конституція України – Основний Закон Держави», якою можна було користуватися.
Під час заходу пролунала пісня «Ми з України», яку активно підхопили учасники семінару зі сльозами на очах.
Один священик сказав: людина, яка вважає себе християнином має жити по «Євангелії», а якщо вона живе в Україні то має керуватися і Євангелією держави – а це Конституція України❗
Захід пройшов інформативно, цікаво та корисно.

Залишити відповідь