День відповідальності людини спільно з представники благодійної недержавної організації СОС «Дитячі Містечка»

19 жовтня в Україні відзначають державне свято День відповідальності людини.Свято має на меті підвищення рівня відповідальності серед громадян та вшанування пам’яті видатного українця Богдана Гаврилишина. Наразі українці складають особливий іспит на відповідальність.
Чудового осіннього дня у центральній публічній бібліотеці представники благодійної недержавної організації СОС «Дитячі Містечка» з м.Ужгород, організували цілу низку заходів для ВПО міста Виноградів. Тут для дітей і дорослих за ініціативи Наталії Криворучко – амбасадорка родини Богдана Гаврилишина організовано мандрівну виставку до тихого фестивалю відповідальності, ініційований Фондом Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation. Це мандрівна виставка ілюстрацій, створених митцями «Pictoric», які творчо переосмислили 15 пунктів Декларації відповідальності людини і в такий спосіб поглянути на відповідальність як частину наших щоденних дій.
Мета Тихого фестивалю відповідальності — об’єднати українців навколо спільних цінностей, відповідальності та взаємодії. Наталія Криворучко провела інформаційну сесію, де ознайомила присутніх з діяльністю Богдана Гаврилишина та розповіла про мету тихого фестивалю, а також запросила всіх присутніх обрати картину з тим принципом, що імпонує саме їм, зробити фото та запости у соціальних мережах зі спеціальним хештегом. Адже ми всі – амбасадори відповідальності, під час війни – зокрема.
Для діток з числа ВПО і не тільки, спеціалісти організували чудові і захопливі майстер класи під час якого дітки власноруч виготовляли хризантеми із крепованого кольорового паперу і книжкові закладки.
Зробити справжню фотосесію родин всі учасники змогли у організованій фахівціями Оксана Яременко та Ирина Сердюк фотозоні “Подарунки осені”!
Вони спорудили справжнє осіннє диво з сіна, плєдів, гарбузів.
Було людно, гамірно і цікаво. Всі учасники висловили щирі слова подяки за організований фестиваль, за цікаві заходи.
Довідково:
Гаврилишин Богдан Дмитрович (19.10.1926-24.10.2016) – член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, доктор економіки Університету Женеви. Заслужений діяч науки і техніки України (1992). Почесний доктор у 5 університетах Канади та України. Почесний доктор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника ( з 1999 року).
Народився в смт. Коропець Монастириського району Тернопільської області. Під час ІІ Світової війни у 1944 р. його забирають до Німеччини. Після 1945 р. перебував у таборі для переміщених осіб, а у 1947 р. виїжджає до Канади. У 1952 році здобуває ступінь бакалавра, у 1954 – магістра спеціальності «Інженер-механік» в Університеті Торонто. У 1954–1960 рр. обіймає посади з дослідництва, інженерної справи, менеджменту в Канаді. З 1960 року — мешканець Швейцарії. 1976 р. здобув ступінь Ph. D. з економіки у Женевському Університеті.
З 1988 року працює на громадських засадах в Україні. Від здобуття Україною незалежності є радником кількох Президентів України, прем’єр-міністрів, голів Верховної Ради.
Майже тридцять років Богдан Гаврилишин присвятив Міжнародному інститутові менеджменту МІМ-Женева. Обіймав посади директора з навчання (1960–1968), директора Інституту (1968–1986), почесного науковця (1986–1989). У Женеві він викладав такі дисципліни, як економічний розвиток, керівництво міжнародними операціями, світове бізнесове середовище, управління державами та ін. У 1990 році заснував Міжнародний інститут менеджменту (Київ). У 1996–1997 роках — директор Міжнародної академії навколишнього середовища (Женева).
Автор більше 100 статей з менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ.
Член Пласту — Національної скаутської організації України від 1940 року, належав до куреня Лісові Чорти від 1946 року. У 2006–2008 рр. — голова Крайової пластової ради — законодавчого органу Пласту. У 2010 році заснував Благодійний Фонд “Богдана Гаврилишина”.
Наукові ступені: Ph. D. (Доктор Філософії-Економіки) у Женевському Університеті (1976); Почесний Ступінь Доктора Права, Університет Йорку, Торонто, Канада (1984); Почесний Ступінь Доктора Права, Університет Альберти, Канада (1986);Почесний Ступінь Доктора Права, Тернопільська Академія Народного Господарства;
Почесний Ступінь Доктора Права, Чернівецький Університет імені Ю. Федьковича ; Почесний Ступінь Доктора Права,Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
Нагороди : Золота Медаль Президента Італійської Республіки (1975); Відзнака Видатного Інженера, Почесний зал, Університет Торонто, Канада (1986); Відзнака Президента України Орден «За заслуги» ІІІ ступеню (1996); Відзнака Президента України Орден князя Ярослава Мудрого (2005).

Залишити відповідь