Вечір делікатної розмови «Якщо батьки не розповідали…»

З нагоди  дня св. Валентина у Виноградівській центральній районній бібліотеці  працівниками бібліотеки за участю  студентів  Виноградівського державного  коледжу МДУ  був проведений вечір делікатної розмови «Якщо батьки не розповідали…». Захід проводився у рамках   реалізації проекту «Майбутнє варто планувати», що виконується  БФ «Центр громадських інціатив» ( м. Перечин) і реалізується  при фінансовій підтримці програми «Здоров’я жінок України».

           Метою проекту «Майбутнє варто планувати»  є  підвищення поінформованості молоді щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам.  Учасники заходу мали можливість поспілкуватись  із лікарем – гінекологом районної лікарні Черничко С.Л .    і  лікарем – спідологом Королевич В.П.  У програмі заходу розважальна  – шоу програма «Кохання з першого погляду» (автор сценарію і ведуча – методист ЦРБ Роспопа С.В.)  де  шляхом участі у вікторинах, конкурсах, театральних постановках  визначалась краща  новостворена пара.   Есперти  досконалих відносин  оцінювали результати конкурсів.   Переможцями стали  мужній і сильний студент Виноградівського державного  коледжу Ровенжук   Василь і   чарівна і романтична  студентка  КНУКіМ      Товт   Анжеліка. Музичне оформлення від   репера Михайла Лендела, який прочитав власні пісні і вірші про кохання сприйнялись аудиторією на «ура»   і  більшість  слухачів стали прихильниками його творчості.  

         Захід проходив у романтично оформленому  до дня Св. Валентина залі.  Учасники мали змогу переглянути  тематичні книжкові виставки «Майбутнє варто планувати» і «Найромантичні літературні пари», поласувати  солодощами і запашною кавою.

 По завершенні,  всі учасники отримали роздатковий інформаційний матеріал у рамках проекту «Майбутнє варто планувати».

Залишити відповідь