Літературно-музичний вечір «Я син свого народу» (міська бібліотека-філія)

Творчість Василя Симоненко  суголосна нашому часові. Цілком символічно, що після 200-річчя Т.Г.Шевченка прийшов  80 – річний  ювілей Василя Симоненка. Сам поет колись казав, що у нього є щось від Тараса і Сковороди. І роки, що минули, тільки стверджують це.

Зараз вважають, що його біографію треба вивчати як частку історії України. Його називають символом національного пробудження, сурмачем епохи, витязем молодої української поезії, одним із когорти письменників-шістдесятників.

Симоненко — це грім, який пробуджує нас самих, пробуджує націю, і якби Василь Симоненко був живий, то зараз він зі своїм записником і фотоапаратом був би  у перших рядах  учасників революції гідності,стояв на передовій, на Сході України.

З нагоди вшанування пам’яті  Василя Симоненка 27 квітня у  Виноградівській міській бібліотеці-філії відбувся літературно-музичний вечір «Я син свого народу».

 Ведучі вечора Зевдій О. та Коста Н. розповіли користувачам про нелегкий життєвий  шлях  поета.

Під час заходу демонструвалися відеозаписи маловідомих сторінок із життя В. Симоненка: «Щоденник», «Живий голос В. Симоненка», документальний фільм    «Гра долі. Василь Симоненко»  Учні ЗОШ №4 (Білкей К. , Сорводі Н., Сусик Н., Кормош Я.) та  міської гімназії  (Морозова А., Меренич К., Буря К.)  декламували вірші поета. Роль самого Симоненка виконав Агафонов К.

Зворушливо прозвучала пісня  «Лебеді материнства» у виконанні  учениць  ДШМ ім. Б. Бартока Палош Г. та Олашин Д.

Залишити відповідь