Початок реалізації грантового проекту «Разом з громадою-заради громади»

3 вересня на базі Виноградівської  центральної районної бібліотеки  відбулась організаційна зустріч учасників  грантового проекту «Разом з громадою-заради громади».  ГО «Спілка угорських бібліотекарів  Закарпаття»  перемогла конкурсі малих грантів  «Підтримка місцевих ОГС для здійснення демократичних змін в Україні» у рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що виконує БФ “Центр громадських ініціатив” у партнерстві з ГО “Жіночі перспективи” (м. Львів) за фінансової підтримки Европейської Комісії в Україні. Мета проекту – надати неупереджену та незалежну від партійної діяльності та амін – ресурсу інформацію про особливості виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування, про завдання і результати адміністративно – територіальної реформи в Україні створивши широку об’єднавчу платформу усіх організацій громадянського суспільства, що займаються просвітництвом та моніторингом впровадження адміністративно-територіальної реформи, виборчим процесом. Проект реалізовуватиметься з 1  вересня по 31 грудня у восьми населених пунктах Виноградівського і Берегівського районів, а саме: м. Виноградів, с. М. Копаня,  с. Фанчиково, смт. Королево, м. Берегово, с. Гат, с. Шом і с. Бене. Керівник проекту, заступник ГО «Спілка угорських бібліотекарів  Закарпаття» Вашкеба К.Г. ознайомила  учасників проекту з програмними засадами проекту та шляхами його реалізації , які здійснюватимуться через проведення навчальних семінарів –тренінгів, інформаційних  зустрічей, скап-конференції ,показу документальних фільмів про права людини від «Кіно клубу DocudaysUA»; видрук буклетів і інформаційних флаєрів. Для проведення навчальних семінарів-тренінгів   запрошений приватний адвокат Нечаєв В.В.  Він наголосив на актуальності даного проекту адже через 1,5 місяці вибори, а інформація про нововведення до Закону »Про місцеві вибори»практично відсутня.

В цей же день відбулась прес -конференція для  журналістів  друкованих і електронних ЗМІ Виноградівського і Берегівського районів, радіомовлення і телебачення. 

http://vynohradivnews.in.ua/novini/vynohradivshina/2257-susplna-vdpovdalnst-za-krayinu-razom-z-gromadoyu-zaradi-gromadi.html
http://vynohradiv.info/?p=2839&lang=uk

Залишити відповідь