Навчальний тренінг по виборчому праву

Навчальний тренінг для малозабезпечених і соціально-незахищених жителів середнього і старшого віку, в рамках проекту „Разом з громадою – заради громади”, по виборчому праву був проведений у читальній залі Берегівської ЦРБ 16 жовтня 2015 року.

Для того щоб місцеві вибори  були демократичними, чесними та прозорими кожному  громадянину – виборцю  необхідно добре володіти інформацію про виборче законодавство. Ускладнюється це тим, що тільки 40 % населення отримує періодичні видання, доступ до Інтернет-ресурсів мають 30% жителів громад. Відсутність достовірної інформації дозволяє політичним партіям, депутатському корпусу маніпулювати думкою громади, що приводить до зневіри і не підтримки запропонованих реформ. Вони відчувають труднощі при реалізації та захисті своїх прав та інтересів, оскільки мовою діловодства є українська мова.

Метою тренінгу було створити належні умови для набуття громадянами знань про свої права, свободи і обов’язки, забезпечити вільний  доступ громадян до джерел правової інформації, інформування населення про виборче законодавство, його ідеї та зміст.

На тренінгу взяли участь 21 громадян м.Берегова та Берегівського району різних соціальних категорій.

http://bereg-rda.gov.ua/news/navchalnyj-treninh-po-vyborchomu-pravu/#more-20019

Залишити відповідь