Презентація кіноклубу DOCUDAYS UA «Правовий орієнтир» при Виноградівській ЦРБ з переглядом документального фільму

19 листопада в читальній залі Виноградівської ЦРБ відбулася презентація кіноклубу медіа-просвіти з прав людини  DOCUDAYS UA «Правовий орієнтир» при  Виноградівській ЦРБ, отримавши чергову перемогу у спільному конкурсі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Програми Bibliomist «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці», направленого на сприяння активізації діалогу про права людини в українському суспільстві шляхом надання бібліотекам медіа-інструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини, а також перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі “Docu Days” фільму “Коли-небудь ми станемо щасливими”

Перед показом фільму модератор Нечаєв В.В, у дискусійній формі провів обговорення змісту та поняття «Права людини». Після чого глядачів поділив на три команди,  які мали скласти сценарій фільму знаючи тільки назву фільму «Коли-небудь ми станемо щасливими».

Фільм було демонстровано методом «Стоп кадр», який допоміг активізувати глядачів до обговорення фільму. Вони не залишилися байдужими до долі головного героя фільму Даніеля, тому після перегляду відбулося жваве обговорення, під час якого кожен міг висловити свою думку. Дискусія розгорнулась навколо теми про права дитини, зокрема, про право на навчання, розвиток творчих здібностей та право на сім’ю і батьківське піклування.

На зустрічі глядачі дійшли висновків, що на шляху реалізації цього права є кілька перешкод. Тож для його реалізації потрібен свідомий підхід і чітке визначення як цілей, так і засобів їх досягнення.

Залишити відповідь