Семінар-нарада по плануванню роботи бібліотек Виноградівської РЦБС

6 листопада в читальній залі ЦРБ відбулася чаргова семінар-нарада по плануванню роботи бібліотек Виноградівської РЦБС на наступний рік. Відкрила нараду директор ЦБС Вашкеба Каталіна Гейзівна. В своєму виступі вона підводила підсумки роботи за 2015 рік і розповіла про основні завдання та планування роботи бібліотек району на 2016 рік. Також наголосила на підтриманні іміджу сучасної бібліотеки та подальшій перспективі розвитку культури в сільській місцевості.

Гаслом наради став вислів Джон Кеннеді: «Не думайте, що Ваша країна може зробити для Вас, думайте, що Ви можете зробити для Вашої країни» 

Про нове бачення, нові орієнтири по роботі з дітьми розповіла заступник директора по роботі з дітьми Любка Йолана Йосипівна.

Провідний методист ЦРБ Хромей Марина Федорівна надала бібліотекарям району консультацію по плануванню роботи на наступний рік «Бібліотека – територія патріотичної єдності!» в якій звернула увагу на військово-патріотичне та правове виховання молоді та основні дати краєзнавчого змісту.

Також надала практичну консультацію, щодо подання електронної звітності ECMAP: заповнення основних показників, завантаження звіту та його роздрук в формі 6НК.

В ході наради обговорювались основні моменти в роботі бібліотек, вирішувались нагальні питання.

Залишити відповідь