Новорічний бал-маскарад

 За вікном зима – час самих коротких днів і довгих ночей. Адже саме взимку до нас приходить Новий рік і разом з ним і «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань, яке несе з собою це всіма улюблене свято.

      29 грудня працівниками культури м. Виноградів, вул. Першотравнева було організовано та проведено Новорічний бал – маскарад. Глядачі зустрілися з калейдоскопом різноманітних костюмів: Мальвіни (Німець О., Михайлянич К.), пірат (Лемак І.),  Червона шапочка (Лемак М.), дівчина з Гавайїв (Марушка Д.), чаклунка (Товт А), принцеси (Сусік І., Юраш В. Чегіль А.), шихиризада (Комар Д.), дитяча музична група Open  kids (Варга А., Батрин А., Рожі Г., Шклярська В., Батрин В.), Дід мороз (Муржа Л.), ангел (Батрин Я.), Катерина Осадча (Німець К.).

     А для того, щоб Дід Мороз (Німець С.) та Снігурочка (Гуляй Я.)  завітали на новорічне свято,  Кікімора (Савко М.) та циганка (Зевдій М.М.). визволяли їх від злого чаклуна організовуючи різноманітні конкурси серед присутніх.

    Закінчилося свято хороводом, а всі присутні діти отримали подарунки від спонсорів: міської ради, місцевого депутата Мелеганич В.В. та мецената Іваниш Ю.Ю. Щира подяка звучала від жителів вул. Першотравнева за організований Новорічний бал-маскарад і спонсорам, які неодноразово долучаються проведення різноманітних розважальних заходів у будинку культури.

Залишити відповідь