Перегляд документального фільму “Грішна хвороба” в рамках проекту Docudays UA

1 грудня з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у читальній залі Виноградівської ЦРБ відбувся наступний кіноперегляд в рамках проекту Docudays UA.

Студенти 2-го та 3-го курсів ВДКМДІ мали можливість переглянути  документальний фільм “Грішна хвороба” знятий нідерландським режисером  Ян Яапом Кейпером та присвячений міжнародним правам людини. Фільм змушує задуматись над тим, що проблема СНІДу може торкнутися кожного: як малолітню, так і дорослу людину, як бідного, так і багатого можновладця. 

Перегляд фільму відбувався методом стоп-кадр під час якого, правозахисник та модератора клубу Нечаєва В.В. зі студентами обговорювали проблеми захисту прав і свобод людини та громадянина   в   контексті   запобігання   та   боротьби   держави   із  ВІЛ  та гепатитом С. 

Слід зазначити, що тема ВІЛ та СНІДУ – є, нажаль, дуже актуальною. Але наше суспільство закриває очі на існуючу проблему, вважаючи, що його це зовсім не стосується. «Грішна хвороба» – термін, що використовують замість СНІД. Ми не замислюємося над тим, що епідемія вже вийшла за рамки «неблагополучного слою» населення, вона набрала таких обертів, що у зоні ризику вже кожен із нас. «Грішна хвороба» – фільм про те, про що вже не можна мовчати.

Залишити відповідь