Прегляд документального кіно з долученням до Міжнародної правозахисної акції – Марафону написання листів.

10 грудня до Міжнародного дня прав людини у читальній залі Виноградівської ЦРБ відбувся перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі “Docu Days” фільму “Коли-небудь ми станемо щасливими” з долученням до Міжнародної правозахисної акції – Марафону написання листів.

Учасники заходу (представники пенітенціарної служби, діти які мають умовне засудження та їх батьки, учні ЗОШ №2) мали можливість написати листи підтримки до генерального прокурора Російської Федерації на користь наших співвітчизників, яких засудили в результаті несправедливого суду.

 Перед показом фільму учні ЗОШ №2 підготували презентацію про права людини.  Модератор Нечаєв В.В, у дискусійній формі провів обговорення змісту та поняття «Права людини». Після чого глядачів поділив на три команди,  які мали скласти сценарій фільму знаючи тільки назву фільму «Коли-небудь ми станемо щасливими». Кожна з груп була дуже близька до сценарію.

Фільм було демонстровано методом «Стоп кадр», який допоміг активізувати глядачів до обговорення фільму. Дискусія розгорнулась навколо теми про права дитини, зокрема, про право на навчання, розвиток творчих здібностей та право на сім’ю і батьківське піклування.

Залишити відповідь