Інформаційна зустріч «Вибір за тобою»

 «Вибір за тобою» 

Кожен вибирає собі сам.

  Слово для освідчень і молитви,

Шпагу для дуелі, меч для битви

Алкоголь, тютюн, життя, зарплату

Міру радості, ціну розплати

Вибирає кожен як уміє,

Хтось мов недопалок ледве тліє,

Хтось живе, творить й життю радіє

Кожен вибирає як уміє.

 Кожен вибирає собі сам

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня о 14.00 у читальній залі Виноградівської ЦРБ зібралася молодь  на інформаційну зустріч «Вибір за тобою» де говорили про здоровя,  про захворювання, які передаються статевим шляхом,  про те як уберегтися від різних інфекційних захворювань.

Інформаційна зустріч відбулася  в рамках проекту “Майбутнє варто планувати” та програми “Здоров’я жінок України” за підтримки БФ “Центр громадських ініціатив”. Під час  якої лікар-спідолог Королевич Василь Степанович та лікар венеролог Сідриста Ганна Іванівна  розповідали присутнім  як правильно уберегти своє здоров’я від небезпечних хвороб, що передаються статевим шляхом. Ознайомлювали молодь із захворюваннями на СНІД, з шляхами зараження та засобами лікування, методами профілактики збереження від вірусу. На завершення присутні отримали роздаткові матеріали.

Подібні заходи розвивають  у підростаючого покоління почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей. Адже кожен повинен знати і усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і близьких та рідних від цієї страшенної інфекції. Бо СНІД може увійти практично в кожен дім, в кожну сім’ю, в кожну родину.

Залишити відповідь