Відзначення Дня Угорської Культури

22 січня 1823 року Ференц Келчеї завершив написання тексту угорського гімну. Відтак саме цей день вшановують як День Угорської Культури. Він хоч і не позначений в календарі червоним, проте має важливе значення в житті кожного угорця.

В рамках заходів приурочених Дню Угорської Культури бібліотекарем сектору угорської літератури Виноградівської районної бібліотеки Меланчук Г.Й. організовано екскурсію до бібліотеки для учнів 1-го класу ЗОШ №3 ім.Ж.Перені. Протягом години дітки  знайомилися з правилами користування бібліотекою, новою дитячою літературою отриманих по міжнародній програмі «Марої», читалися їм угорські народні казки, познайомилися з книжковою виставкою «На кожний день по казці», а також учні стали користувачами районної бібліотеки.

Для учнів 6- 7 класів  ЗОШ №3 ім.Ж.Перені було проведено цікаву віртуальну подорож «Визначними місцями Угорщини»,  а також бібліотекар сектору угорської літератури Меланчук Г.Й. познайомила дітей з історією написання гімну Угорщини, читалися вірші патріотичного характеру. Захід проводився в шкільній бібліотеці школи.

Казка в кожного народу – це своєрідне дзеркальце, в якому відображено його уявлення про добро і зло. Вона прославляє хоробрих, що борються за справедливість проти кривди, вихваляє душевну доброту, щедрість, учить поважати старших, батька й матір, засуджує пихатість, зарозумілість, заздрощі й скупість. Для учнів 5-го класу ЗОШ№3 було проведено бібліографічний огляд книг відомого угорського казкаря Бенедек Елека, та «Казковими стежинами». Казки, що ввійшли до цих збірок, по праву вважаються золотим скарбом угорського народу. Не одне покоління дітей охоче лине в оповитий чарами світ казки, де на них чекають улюблені герої та цікаві й повчальні пригоди. І кожна така нова зустріч – це завжди радість. Адже казка вчить добра, мудрості, сміливості, чесності – усього найкращого, що повинно бути притаманним кожній людині. Захід проводився в шкільній бібліотеці школи. 

Залишити відповідь