Історична година: «Сила великої Злуки»

В ці дні весь український народ відзначає 97 річницю Акту Злуки українських земель в Єдину Українську Соборну державу. Саме цій знаменній події і була присвячена історична година «Сила великої Злуки», яка відбулася в читальному залі міської бібліотеки-філії.  Наші предки показали нам, що Україна має бути єдина, і це надзвичайно актуально саме сьогодні. Ми живемо у важкі часи, і саме енергія того історичного єднання дасть нам сили зараз, і ніхто не поставить нас на коліна. Багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, зокрема і наші земляки – військовослужбовці 128–ої гірсько-піхотної бригади.

Почесним гостем заходу став учасник бойових дій під Луганськом, сержант, командир відділення інженерно-саперної роти, інвалід війни Блажин Степан Миколайович. За мужність та героїзм нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня» та медалями: «Захисник Вітчизни», «За сумлінну службу» та «15 років Збройних Сил України». Палош Гойнолка – учениця ДШМ ім.. Б. Бартока привітала героя піснею «Нам потрібне мирне небо».

На зустрічі були присутні учні 9-их класів міської гімназії (класний керівник Алексик Світлана Петрівна та психолог Біланчук Анжеліка Олександрівна). Вони слухали розповідь бійця про свої військові будні, солдатський побут, а також мали змогу переглянути відеоматеріали з місць бойових дій.

Бібліотекарями було підготовлено тематичну виставку «Соборна Україна: від ідеї до життя».     

Залишити відповідь