Літературний вечір “Ні! Я жива, я буду вічно жити…”

25 лютого виповнилося 145 років від дня народження Лесі Українки. Хто ж ця така безсмертна жінка? Лариса Петрівна Косач. Окраса і гордість української нації, одна з основоположників нової української літератури. Геніальна поетеса і драматург.Талановитий прозаїк і перекладач. Учений літературознавець і фольклорист-етнограф. Публіцист, педагог, видавець, журналіст, поліглот (знала до 10 мов), громадський діяч. Просто жінка, котра багато страждала, уміла кохати і хотіла бути потрібною.

Щоб вшанувати пам’ять Лесі Українки, у міській бібліотеці-філії відбувся літературний вечір “Ні! Я жива, я буду вічно жити…”, учасниками якого стали старшокласники ЗОШ №4.    

З цікавістю та захопленням слухали юнаки та дівчата розповідь ведучих про родину Косачів-Драгоманових,  дитинство майбутньої поетеси,  атмосферу в якій вона зростала,  її перші злети та хворобу, з якою Леся вела тридцятилітню війну. Яскраво доповнили  вечір вірші у виконанні Головка Ганни учениці ЗОШ №2. Роль поетеси зіграла Ковачик Анетта.

Під час заходу демонструвалися відеозаписи маловідомих сторінок із життя Лесі Українки.

Ще раз запрошуємо завітати до бібліотеки. Наодинці пройтися життєвим шляхом поетеси Лесі Українки. А може й взяти її твори, з яких долинуть до вас слова Лесі Українки.

Залишити відповідь