Літературно – музична година «Дзвенить струмочком рідна мова»

21 лютого cвіт відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об’єднала спільна історична доля в єдиний моноліт — народ. Немає народу, байдужого до рідної мови, до своєї землі, тієї, на якій він народився й живе.

Саме цьому святу працівники культури по вул. Першотравнева присвятили літературно – музичну годину «Дзвенить струмочком рідна мова».

Неповторною окрасою свята були пісні та вірші про рідну мову у виконанні Варги А., Батрин А., Батрин, Марушка Д., Лизанець А., Німець К., Німець О., Лемак І., Товт Я., Лемак К., Михайлянич К., Комар Д. Михайлянич В.  

Тематика свята закликала юних глядачів, присутніх прислухатися до нашої світлої мови, до її надзвичайно чистого і мелодійного звучання, відчувати своїм серцем її ніжність і ласку, насолоджуватися її багатогранною і вражаючою красою.

Доповненням до свята стала оформлена книжково-ілюстративна виставка «Мова – життя твого основа», підготовлена відео-презентація та  оголошення переможців конкурсу малюнків до Міжнародного дня рідної мови, який проходив напередодні свята.

Тож, хай живе наша мова – і наш голос звучить у вселенському хорі народів!

Залишити відповідь