Перегляд документального фільму “Любіть мене, будь ласка” в рамках проекту Docudays UA

01 лютого у читальній залі Виноградівської центральної  районної бібліотеки  відбувся показ  документального кіно про права людини Міжнародного фестивалю Docudays UA переглядом представлено  фільм «Любіть мене, будь ласка».Фільм з романтичною назвою та трагічним сюжетом дивилися студенти Виноградівського державного коледжу Мукачівського дежавного університету.

У стрічці йдеться про безпрецедентний розстріл у центрі Москви адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової кілером-нацистом. Герої фільму – друзі й близькі Насті, її колеги, батьки. У стрічці використані справжні відеозаписи російських фашистів, а також музичні кліпи, розміщені на нацистських сайтах. Ці матеріали розкривають справжній масштаб неонацизму в сучасній Росії, де нині офіційно існують 144 зареєстровані організації, які налічують понад півмільйона активних членів.
На даний час перегляд цього фільму якось по-особливому важливий. Режисер показав те, що зараз активно спростовується та перекручується. Однак документальне кіно не обманює та говорить фактами, що зафіксовані історією.

Було запропоновано замислитися над деякими питаннями: що таке дискримінація, «кришталева ніч», тоталітарні режими, ксенофобія, свобода мирних зібрань, свобода слова та думки, право на життя.

Завдяки активності глядачів, зустріч пройшла цікаво та жваво, не залишивши нікого байдужим.

Залишити відповідь