Cвятковий вечір-вогник «Низький уклін, тобі жінко!»

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міднародний день – 8 березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.

6 березня  у будинку культури по вул. Першотравнева    відбувся святковий вечір-вогник «Низький уклін, тобі жінко!» до Міжнародного дня жінок. У святковій залі зі святом весни тепло та щиро привітали всіх присутніх зав. клубом Савко М.М. та зав. бібліотекою-філією вул. Першотравнева – Зевдій М.Ю.

Незабутнє враження на присутніх справила концертна программа. А саме, свято розпочали цікаві персонажі –  принц, мушкетер, богатир, до яких згодом долучилася і баба-яга, всі вони завітали, що привітати найчарівнішу половину людства – жінок  з  8-березня.  Весело, талановито і грайливо відзначали свято. Незвичним для всіх стали конкурсні програми між присутніми в перерві яких звучали пісні у виконанні Гуляй Я., Варги А., Лизанець А., Міндак К., Данкович Ю., вірші – Марушка Д., Німець О., Лемак М., Товт Я, Юраш В, Михайлянич К., Чегіль А., Юраш В, та запальні танці від дівчат.

Особисту подяку висловили працівники культури міському голові Бочкай С.З., місцевому депутату Мелеганич В.В., місцевому жителю Іваниш Ю.М. та активним батькам, які посприяли в організації щирого спілкування за чашкою кави та солодощами, подарунками для всіх присутніх.

На закінчення учасники заходу подарували всім присутнім жінкам  квіти, які виготовили власними руками.

Залишити відповідь