Літо з книгою

Цього року центральна районна бібліотека продовжує добру традицію минулого  року – роботу «літнього читального залу під відкритим небом», що робить більш доступним і комфортним відвідування бібліотечного закладу» . Це сприяє зростанню інтересу до бібліотеки та її фондів. Такі акції дають свої результати, літня читальна зала приваблює більше читачів до бібліотеки.  Ряди користувачів бібліотеки поповнилися.

 На майданчику біля магазину, на подвір’ї був  виставлений   стелаж з книжковою   виставкою  «Хіти сучасної української літератури»,   організована викладка літератури по даній тематиці.

Читачам широко представлені новинки літератури, свіжа преса, краєзнавчі видання. Коротка зупинка у «літньому читальному залі» бібліотеки дозволить не тільки стати користувачем бібліотеки, але й відпочити, поспілкуватися та отриматити позитивні враження. Бібліотекарі запрошують усіх жителів та гостей міста  до літнього читального залу,  кожного четверга   із 10 -ї до 14-ї год.де можна ознайомитись із  новинками літератури ,  свіжою періодикою (широкий вибір газет, журналів)           

Залишити відповідь