Екскурсія до бібліотеки

 Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа,а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок,пропагує книгу,розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури,які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг,роботі з  ними. Саме з цією метою 12 травня наша бібліотека організувала  пізнавально-оглядову екскурсію для учнів 9 класу ЗОШ №4.

   В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на учнів чекали бібліотекарі які завжди раді своїм  відвідувачам. Вашкеба К.Г. директор ЦРБ, розповіла про бібліотеку,познайомила учнів з правилами користування книгою,тематичними  полицями  фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури.                      

   Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Учні, які побували на екскурсії мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших користувачів.

  Тож, запрошуємо усіх бажаючих  читачів   до нашої бібліотеки,де кожен знаходить для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас! Ласкаво просимо!

Залишити відповідь