Тренінг «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад»

17-20 травня 2016 року в місті Дніпро відбувся тренінг «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад».  Тренінг організований центром “Тамариск” http://tamarisk.org.ua/ в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Завдяки виграному і успішно реалізованому  грантовому проекту «Разом з громадою – заради громади» «Спілкою угорських бібліотекарів Закарпаття» в навчанні взяла участь Хромей Марина, член  ГО,провідний методист Виноградівської ЦРБ.

 Протягом 4 днів учасники з усіх куточків України навчалися як розвивати місцеві громади, які інструменти можна використовувати для цього процесу. Завдяки тренерам представникам Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»: Наталії Стаднічук – експерта з питань проектного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій, Віталія Моргун  – експерта з розвитку місцевих громад, Олександра Мітькова  – експерта з розвитку місцевих громад, фасилітатора діалогів робота тренінгу була побудована на довірі у групі та активній роботі.  Саме вони створювали умови для креативного та сучасного погляду на соціальну анімацію в розвитку наших громад.

Учасники тренінгу  отримали знання щодо поняття громада, та чим є місцева громада. Також говорили про соціальну анімацію та роль соціального аніматора в громаді та мистецтві діалогу. Найбільше зацікавлення викликали практичні інструменти для застосування у своїх громадах такі як:  модель розвитку людських цінностей «Інтегральна спіральна динаміка»,  діалог як інструмент побудови конструктивного діалогу між людьми, створення мультиплікаційних роликів. На завершення тренінгу учасники створювали власні мультиплікаційні продукти.

Велике спасибі організаторам а саме Центру підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” за якісну подачу інформації і глибокий зміст,  за чотири дні досвіду, активної роботи, знайомств, спілкування та відпочинку.

Залишити відповідь