Візьміть участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна»

Виноградівська ЦРБ запрошує містян та жителів району  взяти участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна». 

Дана акція  була ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

Відповідно до Концепції акції її мета – сприяння морально-психологічному забезпеченню бойової та мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню в Збройних Силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля.

Понад рік бібліотекарі збирають та передають до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури…

Черговий книжковий посил  планується  до Новорічно-Різдвяних свят.  Допоможемо разом нашим захисникам, які потребують уваги та підтримки! Не запилюйте вдома книжки, краще віддайте їх Тим, кому вони зараз потрібні.

Приносьте книги до Виноградівської центральної районної  бібліотеки за адресою: м. Виноградів,  вул. Борканюка, 1

Залишити відповідь