Засідання «круглого» столу з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  13 грудня у приміщенні центральної  районної бібліотеки відбулося засідання «круглого» столу з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участі заступника голови районної державної адміністрації Єви Данич та в.о керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха.

        Щороку, 14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президента України №945 від 10 листопада 2006 року. Виноградівці також брали участь у ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю. На сьогоднішній день на території району проживають 309 громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, в тому числі 176 ліквідаторів. Висловлюю щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя та шани вдячних поколінь – зазначила у свої промові Єва Данич.

     Окрім того, від імені голови районної державної адміністрації Єва Данич нагородила знаками народної пошани «За громадський подвиг» активістів-ліквідаторів: Михайла Теняка, Василя Реплюка, Володимира Климчука та Федіра Сорводі.

 Працівниками і бібліотеки була оформлена розгорнута книжково- ілюстративна виставка  «Чорнобиль: забуттю не підлягає» і  проведена демонстрація двох документальних фільмів: «Проетапне відновлення саркофагу» та «Будівництво другого саркофагу Чорнобиль»

 На завершення модератор заходу – директор Виноградівської РЦБС Вашкеба К.Г.  щиро подякувала ліквідаторам  за їх героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах, побажала міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Залишити відповідь