Зустріч з волонтерами “Віддай людині крихітку себе…” (міська бібліотека-філія)

 7 грудня в залі міської бібліотеки-філії зібралася учнівська молодь, щоб ще раз підкреслити прагнення до суспільства, в якому шанується добро, милосердя, безкорисливість та взаємодопомога. Тема зустрічі «Зробити перший крок», як ніколи актуальна і присвячена волонтерському руху. На захід були запрошені волонтер центру «Рух підтримки Закарпатських військових» Гал Ольга Олександрівна та «Волонтер року – 2016» учениця 11 класу ЗОШ №2 Вілюс Наталія. Особливу увагу учасників зустрічі закцентували на питанні: «Волонтерство. Що це?. Поклик серця чи данина моді?»
Ковачик Анетта та Головка Ганна виконали пластичний етюд про появу волонтерства на Землі. Бібліотекар Чорба О. О. розповіла про історичні витоки волонтерства.
Завідуюча бібліотеки Шапко Г. М. побажала всім хто не байдужий, сил і здоров’я, та частіше згадувати проте, що добро навколо нас починається з нас самих та запропонувала учням приєднатися до акції «Добро жменями» та «Бібліотека українського воїна».
Волонтерство – найкращий спосіб показати свою доброту. Коли допомагаєш один – це добре, але краще, коли разом із друзями!
То ж не будемо втрачати надію і відкриємо наші серця для добра!

Залишити відповідь