Вечір пам’яті «Ціна чужої війни» (бібліотека-філія с. Чорнотисово)

Вечір пам’яті «Ціна чужої війни»

З нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану актовий зал Чорнотисівської ЗОШ 1-111ст. зібрав багато юнаків та дівчат, вчителів, всіх бажаючих, де відбувся  підготовлений бібліотекою та учнями 8-а класу місцевої школи вечір пам’яті «Ціна чужої війни».

         Ведучі вечора  Пелешкей Марія та Порті Іветта познайомили присутніх із сумною статистикою цієї жахливої війни. Захід супроводжували зворушливі вірші про афганську війну, які декламувала Реплюк Богдана.

         На вечір було запрошено Фольовку Ірину Петрівну, на долю якої випало важке випробування. Її син Юрій вже 33 роки невідомо де…

Виконуючи інтернаціональний обов’язок  в Афганістані він пропав безвісти.

Зі сльозами на очах згадує мама про дитячі та юнацькі роки сина, його навчання в школі та в технікумі, показує клас, в якому навчався Юрій, його призов до армії, службу в Афганістані… і спогади обриваються.

         Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих героїв афганської війни.

         Присутні мали змогу переглянути книжкову виставку «Афганістан – мій вічний біль».

Книжка  «Закарпатці у вирі афганської війни» зацікавила Ірину Петрівну.

Майже хвилин десять вона дивиться на фото сина, зроблене на шкільний альбом. Це останнє фото її сина. Перегортає сторінку за сторінкою і уважно вдивляється  у кожну фотографію. Вона мріє побачити свого сина.

Ми повинні пишатися подвигом наших солдат, які пройшли через пекло Афгану. Низький їм всім уклін.

Залишити відповідь