«Бібліомістечко» – корисне та цікаве дозвілля для всієї родини

6-7 травня 2017 року  Виноградів вчергове запросив  на фестиваль вина «Угочанська лоза». Представлення культури, гастрономії та народних ремесел краю. Головне завдання фесту – популяризація та збереження багатовікових традицій виноробства та поширення культури вживання вина на Закарпатті.

Тож, вже традиційно, в рамках фестивалю було відкрито «Бібліомістечко».

Маршрут розваг ерудованого дозвілля, бібліотекарі Виноградівської ЦБС,  розпочали  «Творчою майстернею». А далі:  «Ігровий майданчик», «Літератруна драбина», ігри,  вікторини, конкурси, майстер-класи, фейс-арт, подарунки, усмішки та гарний настрій…  все що вмістилось на території бібліотечного містечка.

Окрім того увагу відвідувачів, як маленьких так і дорослих, привернули книжкові виставки: «Виноград. Вино. Виноградів», «Дегустація літературних новинок», «З казкою відкриваємо світ»  та фотовиставка «Таємниці старого альбому».

Чимало інформаційних тек набули свого місця у краєзнавчому куточку.

«Креативний розмай дитячої творчості» відтворив умілі ручки найменших читачів бібліотек району.

«Книжкове бістро» смачно заполонило стравами улюблених літературних героїв: «Мед Віні-Пуха», «Колобок», «Пацюкові вареники» за мотивами оповідання М.Гоголя “Ніч перед Різдвом”, «Млинці по мумі-трольськи», «Яйце курочки Ряби »,  салат «Царівна-жаба»,  «Борщ від Мотрі» за повістю “Кайдашева сім’я” І.Нечуй-Левицького, «Молодильні яблука»…

Впродовж дня «Бібліотмістечко» приймало гостей. Розважливі ігри, ерудовані вікторини, танці, співи, добрий гумор, привітні обличчя бібліотечних працівників стали запорукою успіху креативного відпочинку, як для діток, так і для батьків. Варіації творчого потенціалу бібліотечної системи району, зокрема районної, міської, та дитячої бібліотек, відкрив загалу усвідомлення суспільної значимості існування книгозбірні загалом. Саме такої, що вміщує в собі не лише книжки, технічні інновації, а й добре слово бібліотекаря, його усмішку та привітне спілкування.

 «Бібліомістечко»  – це своєрідна бібліотека майбутнього у теперішньому часі – корисне та цікаве дозвілля для всієї родини.

Залишити відповідь