Тематична зустріч

Мотивація навчання: проблеми та рішення

Чому діти, для яких пізнання світу – одна з базових потреб, раптом втрачають мотивацію до навчання?

Пошуком причин і відповідей зайнялася незалежний педагог-психолог Олена Шляхова.

Тематична зустріч відбулася у читальній залі Виноградівської ЦРБ 26 жовтня.

Фахівець розкрила поведінкові причини та наслідки, як для дорослих так і дітей різних вікових категорій. Побудувавши свій тренінг таким чином, що  відвідувачі мали можливість не тільки отримати теоретичний пласт інформації, а й розважитись в ігровій формі.

Природа питань, вимагає буденної практики у вихованні дітей. І завдання батьків виховати їх людьми – психологічно врівноваженими, готовими до життєвих потрясінь, самостійними, такими, які помиляються, але разом, з тим вміють брати за себе відповідальність усвідомлюючи, щоби не сталося в житті, завжди мають до кого прийти чи то за допомогою, чи то за добрим словом, чи то поділитись радістю…  Отже, відкритість та щира розмова, а не тиск та нав’язування власних ідеологій є запорукою психічного здоров’я вашої дитини та її самоствердження в житті. Власне здорові відносини у сім’ї, сповнені поваги та любові, розуміння батьками потреб дитини і є найбільшою мотивацією до навчання.

«Дайте дитині можливість подорослішати самостійно, сформувати особистісний характер та життєві пріоритети. Намагайтесь не вказувати як їй жити, де вчитись… натомість творіть умови для вибору та розвитку.» – Зауважила Олена Шляхова.  

Залишити відповідь