Дитячий ранок з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє – звичайно, під надійним захистом дорослих.

         Саме сьогодні, 1 червня 2018 р., у міському парку Перені відбулось Дитяче  свято,  організоване та втілене спільними зусиллями міського будинку культури, районної та дитячої бібліотек, районного центру позашкільної роботи з дітьми, а також за сприяння Виноградівської міської ради та за фінансової підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка.

         На свято зібрались діти із шести ДНЗ  нашого міста,  батьки зі своїми малятами та інші глядачі – у парковій зоні розмістилось біля 250 дітей.

         У конкурсній програмі брали участь дошкільнята, які об’єднались у 10 команд. Також для гостей дитячого свята були влаштовані фото-зона, літературно-інформаційні стенди, книжкові торбинки, малюнок на асфальті, майстер-класи плетіння косичок, фейс-арту, розмальовки гіпсових фігур та плетіння браслетів із кольорових стрічок, веселі конкурси, розваги, танцювальний конкурс та дефіле учасників на сцені.

         На завершення дитячого свята кожна команда зі всіх ДНЗ міста отримала різнокольорові  кульки  та подарункові пакунки. 

Залишити відповідь