Літня читальна зала «Літнє читання для серця і розуму»

Доброю традицією і ще однією візитною карткою центральної районної бібліотеки стала робота літнього читального залу, який став центром тяжіння для жителів міста різного віку та інтересів, ставши майданчиком для спілкування та спільного інтелектуального відпочинку
Для жителів та гостей міста з’явилася можливість ознайомитися з послугами бібліотеки, переглянути цікаві газети та журнали, новинки літератури із фондів книгозбірні та записатися до бібліотеки, перебуваючи на свіжому повітрі, навіть не заходячи до її будівлі.
Залюбки зацікавлені перехожі зупиняються біля книжкової виставки «Літнє читання для серця і розуму», щоб переглянути книжки, які на ній представлені і вибрати ту, яка найбільше припала до душі.
Саме тут бібліотека знаходить нових читачів, які восени обов’язково завітають до нашої бібліотеки та стануть вірними шанувальниками її величності – книги.
Пропагуючи літературу до Дня незалежності України працівники ЦРБ запрошували перехожих містян ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «незалежність здобута поколіннями, яка оформлена просто неба, а також пропонували поділитися своїми самими незабутніми враженнями за 27 років незалежності.
Тож літня читальна зала працює для всіх, хто бажає долучитися до читання та змістовного дозвілля. Чекаємо на Вас щочетверга.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, сидит и на улице
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

Залишити відповідь