Районний семінар бібліотечних працівників «Екологічне просвітництво, як складова діяльності бібліотек».

Сформовані фонди книг і періодичних видань, інформаційні бази даних та багатий творчий потенціал.
11 вересня в рамках проведення обласного соціологічного дослідження «Роль бібліотек у формуванні екологічної культури населення» у читальній залі Виноградівської ЦРБ відбувся районний семінар бібліотечних працівників «Екологічне просвітництво, як складова діяльності бібліотек».
Директор Виноградівської ЦБС – Вашкеба К.Г. відкрила семінар з консультацією «Проблеми екології і роль бібліотек в екологічному вихованні населення».
З накопиченим досвідом та досягненнями в роботі дитячої книгозбірні з питань екологічної культури дітей присутніх ознайомила заступник директора по роботі з дітьми – Любка Й.Й. 
Завідуюча методико-бібліографічним та інформаційним відділом Марушка М.В. представила методичні поради у вигляді презентації «Прикладний екоформат роботи бібліотек».
На семінар була запрошена керівника сектору туризму Виноградівського району Горнецікі В.В., яка провела віртуальний екскурс «Екотуризм району – один з напрямків популяризації екологічного виховання».
У ході семінару було виступили зав.бібліотекою-філією с. В. Паладь Бігорі К.С. з бібліографічним оглядом літератури «Екологія – дзвони сьогодення» проведено та бібліотекар І кат. бібліотеки-філії с. Олешник – Барнич Г.В. «Екологія природи, екологія душі». 
Насамкінець семінару було проведено майстер-клас «Вироби зі сміття – прикраса для буття» та підведено підсумки навчання, намічено плани та заходи в рамках обласного соціологічного дослідження.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещении
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, экран, офис, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, люди едят и в помещении

Залишити відповідь