Визначено переможця обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»!

11 вересня у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», який проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей за сприянням Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги ІBBY. 
Метою Конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу підростаючого покоління, популяризація дитячого читання та підвищення ролі книги і бібліотеки серед дітей.
На розсуд обласного журі були представлені творчі роботи конкурсантів з 10 районів Закарпаття, м. Мукачева та м. Ужгорода. Журі, до складу якого входили: Ребрик Н. Й. – проректор Закарпатської академії мистецтв, кандидат філологічних наук, доцент, літературознавець, Панько О.І. – викладач кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму УжНУ, член Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва; Чіка В. Д. – директор КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради; Вудмаска Т.М. – заступник директора КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради, серйозно підійшло до визначення переможця. При оцінюванні робіт брались до уваги рейтинг читацької активності конкурсантів, їх творче ставлення до складання відгуку на улюблену книгу та активна участь у бібліотечних заходах. 
Переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» стала Яна Клювак (12 р., м. Виноградів) з відгуком на книгу В. Франкла «Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі». У вересні Яна братиме участь у ІІ підсумковому турі, який проходитиме на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. 
Серед конкурсних робіт також була відмічена творча робота Назарія Пилипа (12 р., м. Хуст) з відгуком на книгу К. Буличова «Подорож Аліси».
Переможці Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» увійдуть до складу національного дитячого журі міжнародної премії ІBBY.

Залишити відповідь