Сміх-тайм “Світ вижив, бо сміявся”

1 квітня – День сміху – свято унікальне. Перше квітня — цей День, що не внесений ні до якого календаря всенародних свят і знаменних дат, але його можна віднести до міжнародного, оскільки він наголошується і в Україні, і в Скандинавії, і в Англії, і в Германії, і у Франції, і навіть на Сході.

   Задавши запитання  будь-якому першокласнику, що в цей день потрібно робити, він відповість – жартувати. Саме тому  в цей день  у читальній залі центральної районної бібліотеки.. відбувся сміх-тайм  «Світ вижив, бо сміявся» .Виступаючі заходу закарпатський поет –  гуморист М.М.Чухран , модератор  групи у фейсбук «Креденц сміху»  Наталія  Бронзей, декламатор Ю.Ю. Мельник протягом півтора години веселили  запрошених гостей своїми дотепними  гуморесками, іскрометною  поезією, веселими дотепними жартами і життєвими історіями.  Модератор заходу – директор міського будинку  культури  Святослав Гал  влучно і  весело доповнював  виступаючих     гуморесками і жартами  та конкурсами. Всі присутні отримали  заряд позитивних емоцій адже, відомо, що сміх продовжує життя! Останні дослідження вчених показують, що сміх різко активізує мозкову діяльність і служить надійним знеболюючим засобом. Коли людина сміється, працюють приблизно 80 м’язів тіла. Під час сміху в організмі людини налагоджується вироблення антистресових гормонів і ендорфіну – гормон щастя та радості.  Тому смійтесь на здоровя і будьте щасливі.

  Тут же учасники  змогли  переглянути оформлену працівниками центральної районної бібліотеки. книжково – ілюстративну виставку «Світ вижив, бо сміявся».


Залишити відповідь