«Містки співпраці» бібліотек та ЗМІ за для успіху та розвитку громад

Про ефективність співпраці представників управлінь територіальних громад, місцевих бібліотек та засобів масової інформації;

про бібліотеки як  організації, що розвиваються разом з громадою і беруть участь у інформуванні про процес децентралізації;

про бібліотекарів, які  володіють певними знаннями та навиками, тому можуть виконувати в громаді функцію прес-служби…

Про це та хід реформи децентралізації в Україні й на Закарпатті зокрема, йшла мова на практикумі «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Закарпатській області», що відбувся   21 травня 2019р. на базі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. Ф.Потушняка.

Для цього було запрошено журналістів: Сашу Артюхіну (Uzhinform),  Зоряну Попович, Вероніку Мороз (UA: Закарпаття); консультанта Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Василя Ільницького.

Практикум провела Олена Костриця – ментор бібліотечних прес-клубів «ПУЛЬС»

Серед учасників  була й завідувач відділу обслуговування Виноградівської ЦРБ, редактор інет-видання «Виноградівські Вогні» Світлана Кедик.

В  процесі  роботи  бібліотекарі Закарпаття  та журналісти вчились вибудовувати  «містки співпраці» за для успіху та розвитку громад проробляючи різні інформаційні приводи, які могли б зацікавити ЗМІ.

Довідка:

Проект ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування. Через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ проект інформує про суть реформи та підтримує заходи, що активно залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування


#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС

Залишити відповідь