«Тато і я» – розважальна акція позитивних емоцій

Бібліотекарі Виноградова влаштували вуличну інформаційно-розважальну акцію «Тато і я» присвячену Дню батька.

Від «Чоловічої ноші» до «Листівки для тата», від книжкової продукції до фотозони, від майстер-класу по зав’язуванню краватки до інтерв’ю з  перехожими…

14 червня під супровід української музики бібліотекарі  дарували оточуючим гарний настрій впроваджуючи  нову традицію – святкування Дня батька.  Дітки, мами й татусі  і навіть дідусі й бабусі мали можливість скуштувати різновиди трав’яних чаїв («Напій довголіття», «Еліксир молодості», «Зелений змій», «Чорний дракон»),  переглянути добірку літератури  на книжковій виставці «Тато може все, що завгодно», потрапити в «зашморг краватки»  від жіночих рук бібліотекарки та – фото-зони  «Я люблю тата». В асортиментні свята також були конкурси, різноманітні ігри, розваги. Імпровізоване «татове дерево» дарувало літню прохолодну  серед денної спеки, дивувало своїм виглядом, як казали перехожі, але разом з тим викликало посмішку.

Саме так креатив дівчат з книгозбірень Виноградова привернув увагу до нового свята України. І можливо, символічно вивішені краватки, шапки та піджаки на гілках дерева у середмісті  Виноградова  нагадають основу кожного чоловіка – посадити дерево, збудувати дім, виростити сина.

З Днем батька  вас,  татусі!
Залишити відповідь