Через «квантові ключики» Івана Говбана до низки глибоких пізнань Всесвіту

Іван Петрович Говбан

Виноградівська центральна районна бібліотека відкрила серію зустрічей з ЦІКАВИМИ ЛЮДЬМИ Виноградівщини. Однією з перших непересічних особистостей став Іван Говбан.  Як сам себе охарактеризовує – не (поет)-філософ.

Зустріч з виноградівським автором щонайменше 2-х виданих поетичних збірок  «Душа райдуги»,  «Райдуга душі» та 7-ми зошитів з рукописами відбулася 9-го червня в читальній залі книгозбірні. Нечисельна але замислувата аудиторія уважно  та терпляче слухала й вивчала філософію Івана Говбана, що базується на загальній інформації Всесвіту й про Всесвіт, яку автор, згідно його слів, сприймає, пропускає крізь себе та відтворює у вигляді віршованих текстів та  власних практичних засадах. Адже, як  зауважив Іван Петрович: «Думка, слово й діло –  це три складові, що мають  відповідати один одному». Виявилось – заявлені «квантові ключики»  це ніщо інше як  авторські твори, що рядок за рядком відкривають глибинний зміст філософської теорії, що сповідує та пропагує не поет, а філософ за покликанням Іван Петрович Говбан. Ознайомитись з його творами-роздумами про життя у діалозі з читачем можна за посиланням: http://hovban.blogspot.com/  , завітавши до бібліотеки або зустрівшись безпосередньо з автором.

В рамках авторської зустрічі бібліотекарі підготували книжкову виставку «Все, що душа довірила словам» де були представлені книжки місцевих письменників та поетів.

 Довідково:

Говбан Іван Петрович народився 19  січня 1961 року у Виноградові в сім’ї вчителів. З 1968-1978 рр. навчався в Виноградівській школі №8. З 1978-1983 навчався в Ужгородському Державному університеті. Закінчив фізичний факультет. Працював вчителем, займався підприємницькою діяльністю. В даний час просто живе.

Залишити відповідь