На кожен день по казці

«Літня читальна зала» зорганізована бібліотекарями Виноградівської районної бібліотеки продовжує свою роботу. Саме тому сьогодні, у перший серпневий день 2019-го виноградівці стали свідками книжкової виставки «На кожен день по казці». Казки для дітей, які читають на угорській додали колориту вулиці Борканюка та розбавили хмарний день яскравістю обкладинок, привітністю бібліотекарів… зрештою –  світом літературного шарму  видатних дитячих авторів Угорщини та перекладів угорською  казок народів світу.  

Важко переоцінити значення казок у вихованні дітей. Адже, накопичуючи у собі мудрість колишніх поколінь, вони мають справді чарівну силу: навчальну, розвивальну, творчу..

Читати корисно в будь-якому віці й будь-якими мовами – зауважують працівники бібліотеки, й невтомно йдуть з книгою до Читача.

Це п’яте літо поспіль, коли працівники Виноградівської центральної районної бібліотеки йдуть на зустріч  з книгами до потенційного Читача. Головна мета – залучити якомога більше користувачів до бібліотеки. Тож,  не проходьте повз – книги не кусаються.

Імповізована «Літня читальна зала»   працюватиме до початку осені – щочетверга.

Залишити відповідь