Заокеанські книги для виноградівських курсантів

В добу сучасного еволюційного розвитку  індивідуальність, нестандартне мислення, креативність… власниками яких є ідейники-ініціатори мають неабияку ціну. Ціну бути тим ким ти є, прагнути того про що мрієш, займатися тим, що любиш.

Теперішній час вимагає бути піар-менеджером власних ідей,  в інакшому випадку тебе просто не помітять.  Людина, яка генерує власні  прагнення  нічим не вирізняється з ряду інших, можливо її видає праця над собою аби кожного разу, але завжди по-інакшому ділити себе з оточуючими. Ділити історію, культуру, мову своєї країни на маленькі часточки  й дарувати прагнучим знати більше… 

Ось  уже впродовж кількох років на базі Виноградівської районної бібліотеки проходять курси по вивченню англійської мови.  У різні періоди викладачами були різні волонтери корпусу Миру  США в Україні.  Зараз це Холлі  Нікерсон. Про англійську задарма ми писали раніше, тож можете перечитати статтю з однойменною назвою «Англійська задарма». Варто нагадати тільки що, специфіка викладання на заняттях  англомовного розмовного клубу   не вимагає від курсантів ніяких зобов’язань, окрім одного – не зраджувати своїй жазі до вивчення англійської мови. Це неабияка можливість  чути живу мову у вільному спілкуванні; це своєрідне маленьке «відкриття Америки»  у Виноградівській бібліотеці. Адже спілкуються про історичні, соціальні, культурні… аспекти суспільного життя США. А днями волонтерка  привезла з собою книги. Художня література англійською відомих світових письменників для дітей різних вікових категорій. Отже, учасники розмовного клубу мають можливість  в чергове прийти до бібліотеки та обрати книжку улюбленого автора за для вдосконалення читання англійською. Цей читацький атракціон довершує нестандартне вивчення іноземної мови та розширює кругозір далеко за горизонти  звичайної школи  надаючи розуміння художнього слова.

Ми чекаємо на Тебе  щовівторка та середи о 17:30 к.ч. в читальній залі Виноградівської ЦРБ. Давай проводити  час разом: інтелектуально, весело, цікаво, розважливо  та в колі однодумців.

Залишити відповідь