Фактор Черчіля. Гіперпростір. Бібліотека та Іван Біланчук

Презентаційна виставка «Нові книги чекають на свого Читача», що набула свого початку у читальній залі Виноградівської ЦРБ отримала першого пооцінювача.

Один зі сталих  користувачів бібліотеки –  краєзнавець  Іван Іванович Біланчук поповнює власний світогляд книгами «Фактор Черчіля. Як одна людина змінила історію» (Боріс Джонсон) та «Гіперпростір» (Мічіо Кайку).

Джонсон Б.

Фактор Черчіля. Як одна людина змінила історію / Боріс Джонсон ; пер.з англ. Ю.Гірича.  – Х : Віват,  2019. – 400 с. – (Серія «Біографія та мемуари»), ISBN 978-966-942-829-5)/

ISBN 978-966-942-796-0 (укр.)

ISBN 978-1-444-78305-6 (англ.)

Книжка Боріса Джонсона — це історія про те, як ексцентричний геній Черчилля, прем’єр-міністра Великої Британії, одного з найвизначніших лідерів ХХ століття, формував світову політику. Аналізуючи досягнення й помилки, а також міфи, які супроводжували цю видатну постать, Джонсон зобразив Черчилля як незрівнянного стратега, людину надзвичайно сміливу, красномовну й глибоко гуманну. Безстрашний на полі бою, один із найкращих ораторів усіх часів, лауреат Нобелівської премії з літератури, Вінстон Черчилль спростував думку, що історія — це місце дії великих знеособлених сил. Життя цього чоловіка є доказом того, що одна людина — відважна, геніальна, визначна — може впливати на світовий лад


Кайку М.

Гіперпростір. Наукова одісея крізь паралельні світи, викривлений простір-час, десятий вимір / Мічіо Кайку ; пер.з англ. А.Кам’янець. – Львів, 2019. – 400 с.

ISBN 978-966-8853-78-4

Чи існують ще виміри, крім звичних трьох просторових і одного часового? Чи можливо подорожувати в часі й змінити минуле? Чи існують паралельні світи? Багато з нас замислювалися над цим, однак донедавна науковці відкидали такі ідеї. Тепер усе змінилося, і ці питання стали темою інтенсивних наукових досліджень. “Гіперпростір” – це наукова одіссея крізь паралельні світи, викривлений простір-час і десятий вимір, а також захоплива розповідь про пошук славнозвісної “теорії всього”, яка б об’єднала всі сили природи і розкрила таємницю походження Всесвіту.

Для широкого кола читачів.


Пам’ятаємо, що серед переліку запропонованих на виставці книг твори сучасних українських та закарпатських  письменників, зарубіжні бестселери, галузева література та угорськомовний колорит.

Приходьте, вибирайте на свій смак.

Залишити відповідь