Виноградівська ЦРБ: карантинні будні бібліофіла

Коли тиша не набридає.

Коли спокій набуває виміру сторінок, а рядки складають план майбутнього робочого дня.

Коли млинці не підгорають на пательні, а родина дбає про гарний настрій зранку до вечору.

І нарешті, коли не тільки перед сном маєш час почитати.

Будні  бібліотекарів за межами бібліотеки без користувачів бібліотечних послуг, згідно інноваційних моментів, втілюють позачергові ідеї в життя  дистанційно.

Карантинити  ерудовано –  доволі цікаво, адже план заходів ніхто не скасував. Так чи інакше надцятий день карантину в зв’язку з пандемією COVID-19 закономірно запустив суто бібліотечний вірус – бібліофілію (грец. βιβλίον, bíblion — «книга» і грец. φίλος, philos — «друг») — любов до книги, бібліофіл — збирач книг).

Отже, ми залишаємось вірними творчій роботі.

Доповнюємо та укомплектовуємо фонд цікавими книгами.

Шукаємо можливості майбутніх авторських зустрічей.

Готуємо реалізацію  проєкту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування»).

І навіть стираємо пилюку з книжкових полиць (час від часу, життя бібліотекаря воно таке…)

І як тільки-но загрозлива здоров’ю людини пандемія відступить, ми радо Вас зустрінемо. Як завжди Виноградівська центральна районна бібліотека потішить краєзнавчою літературою де є зібрання не тільки книг,  історично-публіцистичного характеру  та  художнього стилю відтворених авторами Закарпаття й Виноградова зокрема, а й накопичувальними папками в яких зібрані бібліотекарем краєзнавчого сектору унікальні відомості про наш край, наших відомих постатей  та наше місто.

Книгами угорського колориту манить сектор угорської літератури. Там Ви знайдете художньо-літературну забаву для найменшеньких, для школярів та для дорослої аудиторії. Пропонується класика, історія, художні замальовки сучасного угорського письма.

Абонемент тішить найбільшим ореолом на будь-які літературні  смаки. Забаганки  найбільш активних читачів бібліотекар дбайливо записує в «зошит користувацького попиту», аби знайти можливість придбати до бібліотечного фонду саме ту книжку, яка Вам цікава. Жанровий розмах усіх відтінків усіх кольорів, від світового бестселеру чи то знаної класики до надсучасних літературних тенденцій.

Читальна зала сповідує дотик виразною тишею у прагненні до знань та втіхою галасливих розваг чи пізнавальних тематичних  заходів.

Інтернет-центр вимальовує сучасні технологічні тенденції.

Тому, ми не сидимо склавши руки, ми карантинимо ерудовано. Й з нетерпінням чекаємо, коли двері бібліотеки знову відчиняться для Вас.

Ну, а поки  ділюся «Майбутнім розуму» Мічіо Кайку.

Про що книга?

 «Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект». У книжці-бестселері Мічіо Кайку розглядає найцікавіший і найскладніший об’єкт у відомому Всесвіті – людський мозок. Книжка Майбутнє розуму – це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики.

Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів і нових навиків, боротьба з невиліковними на сьогодні хворобами, відкриття в робототехніці й астронавтиці, телепатичне спілкування і телекінез) змінять наше повсякденне життя.

Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє.

К 15

Мічіо Кайку

Майбутнє розуму / переклала з англ.. Анжела Камянець. – Львів: літопис, 2017. – 408 с.

JSBN 978-966-8853-70-8

Читається книга легко і швидко.

Дуже цікава і захоплива.

В ній нема нудних схем чи формул.

Написана вона доступно і зрозуміло

Своєрідна збірка певних досягнень в області роботи з мозком людини.

Про науку в вигляді наукової фантастики

Книга заслуговує на те аби стояти на бібліотечній полиці, більше того – бути неодноразово перечитаною.

Тому, якщо Вас цікавлять які технології будуть у майбутньому раджу прочитати.

Світлана КЕДИК

завідувачка відділу обслуговування Виноградівської ЦРБ

Залишити відповідь