Передбачення за сторінками літературно-художнього видання

Якщо тобі цікаво дізнатись, що на тебе чекає після карантину то Виноградівська центральна районна бібліотека підготувала для тебе передбачення за сторінками літературно-художнього видання Даніели Стіл «НЕможливо».
Додатково: Даніела Фернанда Домініка Мюріель Емілі Шулейн-Стіл ( англ. Danielle Fernande Dominique Muriel Emily Schuelein-Steel, нар. 14 серпня 1947, Нью-Йорк, США) — американська письменниця, автор численних романів, які стали бетселерами.
Велика Даніела Стіл народилася в Нью-Йорку у досить заможній родині, яка була спроможна забезпечити дочці гарну освіту. Даніела вчилася спочатку у Франції, де 1963 р. закінчила школу дизайну, потім у Нью-йоркському університеті. Кілька років вона працювала в різних рекламних агентствах, поки 1980 року не відбувся її літературний дебют. На сьогодні вона є автором більше сорока романів, кожен з яких миттєво опинявся у списках бестселерів. За книжками Стіл поставлено 21 фільм: подібним успіхом не може похвалитися, напевно, жоден письменник. Про себе Даніела Стіл говорить так: «Мої романи відкидає критика – проте їх любить читач. Я – справжнісінький видавничий феномен».
У виданні «НЕможливо» розгортається незвичайна історія про кохання і компроміс, про ризик і перемогу у розкішних галереях Європи, на безмежних пляжах у Гемптоні.
Все що тобі прийдеться зробити це обрати колір QR-коду, відсканувати за допомогою телефону і поділитися у коментарях отриманим передбаченням. Ти готовий? То вперед!

Залишити відповідь