FleshBooks “Прочитай і запали іншого”

Ну що ж, пропонуємо наступне видання в рамках проведення акції FleshBooks “Прочитай і запали іншого”. Отож знайомтесь, «Криничар. Діяріюш найбагатшої людини Мукачівської домінії» — це чергова сповідь унікальної людини, історія душі у вигляді щоденникових нотаток головного героя — аскета-багача, який прийшов до власної філософії самообмеження. Мирослав Дочинець, український письменник, редактор, книговидавець, переконаний, що його новий роман удався.
Книжка «закарпатського Коельо» Мирослава Дочинця «Криничар» поєднує гру в одвічну універсальну мудрість із історичними пригодами та містичним антураже.
Особливу увагу приділено темі грошей, адже недаремно роман називається «Криничар. Діяріюш найбагатшої людини Мукачівської домінії». Заробляти та примножувати гроші – це теж певною мірою мистецтво. Це ціла наука, яка має свої закони та правила. Овферій ділиться секретами, що допомагають зберегти і примножити заробіток. Наприклад, «гроші люблять рахунок і перерахунок», «гроші визнають лише одного господаря», грошам потрібно служити «вірно, непохитно й до кінця» і тоді вони служитимуть і тобі у відповідь. І обов’язково грошима треба ділитися, жертвувати убогим, давати на церкву. Бо якщо ділишся з легкістю, воно проростає і множиться.
Читати книгу онлайн https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=15295
Додатково: Мирослав Іванович Дочинець (нар. 3 вересня 1959 року в м. Хуст Закарпатської обл.) — український письменник і журналіст. Член асоціації українських письменників (з 2003 року).
Народився в родині вчителів. Батько Іван Юрійович закінчив із відзнакою філософський факультет Київського університету, але мусив учителювати в школі-інтернаті й ПТУ, оскільки відбув шість років ГУЛАГу за націоналізм. Мати викладала географію.
Друкуватися почав з шостого класу в дитячих виданнях. Був переможцем конкурсів юних літераторів.
1977року вступив на факультет журналістики Львівського університету. Під час навчання був членом редколегії університетської багатотиражної газети «За радянську науку», згодом — редактором газети «Джерела». Професійну журналістську роботу розпочав 1982 року в газеті «Молодь Закарпаття».
1990 року заснував у Мукачеві газету «Новини Мукачева». У цей час також працював власним кореспондентом газет «Карпатський край», «Срібна земля», «Фест». Друкувався у всесоюзних та республіканських часописах «Комсомольская правда», «Известия», «Україна», «Людина і світ», «Ранок», «Радянська жінка», «Літературна Україна», «Молодь України».
1998 року заснував у Мукачеві видавництво «Карпатська вежа», в якому як головний редактор і директор підготував і видав упродовж п’яти років понад 100 видань.
Одружений, має дітей, внуків. Вирощує фруктовий сад із близько 200 дерев, різні сорти винограду. Спорудив два будинки: один для сім’ї, а другий — для творчості. «… Щоб час від часу усамітнюватися, писати там і бути ближчим до природи… А ще для того, щоб можна було приймати там своїх дітей і онуків. У мене немала родина!»
#FleshBooks_Прочитай_і_запали_іншого

Залишити відповідь