FleshBooks “Прочитай і запали іншого”


Не знаєш, що робити на карантині? Як щодо читання?
Виноградівська центральна районна бібліотека запускає акцію FleshBooks «Прочитай – і запали іншого»
Що ж це таке? FleshBooks – книжковий флешмоб в Інтернеті, знайомство з виданнями за фрагментами тексту в соціальних мережах, створення сторінок улюблених книг, запрошення на них своїх друзів та підписників, знайомство з книгою через цитати, ілюстрації, особисті враження та іншу інформацію про книгу та автора.
Мета акцій: популяризація кращих зразків літератури пізнавального та краєзнавчого характеру.
На протязі карантиного періоду ми будемо знайомити своїх віртуальних користувачів з творчими доробками наших земляків і не тільки, запрошувати до обговорення друзів та всіх небайдужих любителів читання.
Тож перше знайомство у нас це збірка з 60-ти коротких історій “Саудаде” Андрія Любки. Обережно! Ця книга небезпечна: після прочитання хочеться одночасно вирушити в подорож Балканами, випити келих червоного вина і в зручній ложі театру слухати оперні арії. Понад шістдесят коротких історій – часом іскрометних, подекуди сумних, почасти автобіографічних, але завжди щирих – запрошують читача пережити з автором найщасливіші миті мандрів, симфонічних концертів і не завжди успішних залицянь.
“У книжці немає тексту, довшого за 5 сторінок. Більшість мають 3 сторінки. Я цю книжку не писав. Зібрав із колонок, які друкував в одній газеті. Коли пишу обираю таку ситуацію й описую її максимально коротко. Щоб не засмічувати простір навколо неї зайвим”, – каже Андрій Любка.
А ти читав цю суміш меланхолії й ностальгії що означає назву книги «Саудаде», якщо так, то поділись враженням у коментаріях і не забудь поділитись книгою з друзями.
По закінченню карантину, ви матимете можливість взяти збірку у центральній районній бібліотеці.
#FleshBooks_Прочитай_і_запали_іншого

Залишити відповідь