«Книжковий живчик»: Юлія Драгун й «Зернятка Мудрості»

Карантинні обмеження  продовжують появу нових форм роботи у різних галузях, зокрема і в бібліотечній справі також.

Тож, бібліотекарі вирішили, якщо Читач не може прийти за книгою до бібліотеки, то книга йде до Читача в імпровізованій відео-презентаційній формі.

Звісно, ми всі скучимо за «живими презентаціями», зустрічами з письменниками, різного роду тусівками, що так, чи інакше, розбавляють  культурною ноткою нашу буденну монотонність.

Проте, Covid-19 малює іншу реальність, зумовлюючи нас сторонитись один від одного фізично, але не ментально, не морально, не інтелектуально…

Саме тому відділ обслуговування користувачів Виноградівської ЦРБ  започатковує серію відео-презентацій. Це, своєю чергою, знайомство з книгою, з бібліотекою, з особистістю…

Слідкуйте за поновленнями на нашій сторінці в мережі facebook.

Отже, перший «книжковий живчик» – книга Юлії Драгун на угорській мові «Зернятка мудрості».

Провідний бібліотекар сектору угорської літератури Габріелла Меланчук зазначає: «Книга Юлії Драгун «Зернятка мудрості» відкрила двері своїм читачам у квітучий сад доброти, ласки, поваги та любові до рідного краю».

Саме тому підготувала для Вас відео-експромт та текстівку у PDF-файлі про авторку, її творчість, також представляє одну з казок даного видання.

Ознайомитися з книгою у повному обсязі Ви маєте можливість замовивши її для перечитування (в умовах   карантину Виноградівська ЦРБ працює  в особливому режимі. Бібліотекарями запропонована послуга «Книга на замовлення»).

Приємного споглядання.

Відео-презентація книги Юлії Драгун на угорській мові «Зернятка мудрості» – дивитись

Відділ обслуговування Виноградівської ЦРБ

Залишити відповідь