Щастя забагато не буває

Щорічно 1 червня в Україні та ще в понад 60 країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. 

У різних країнах День захисту дітей відзначають по-різному. Є серйозна складова, коли відбуваються мітинги, автопробіги і молебні проти абортів; масово збирають гроші на лікування онкохворих дітей; спільнота закликає зупинити домашнє насильство, проводить освітні кампанії для дітей з інформацією про те, куди вони можуть звернутися у разі утиску їхніх прав. 

Але попри всю серйозність цієї дати, свято не обходиться і без розваг.

Щороку в Україні цього дня відбуваються різноманітні заходи та благодійні акції, концерти, змагання, конкурси, лекції, виставки, демонстрація фільмів, виступи артистів та аніматорів.

Проте, 2020-й вносить свої корективи в плин життя цілої планети.

Тому в умовах оголошеного карантину Виноградівська центральна районна бібліотека запропонувала відсвяткувати День захисту дітей по-особливому – з найріднішими людьми.

Найщиріші миті були зафіксовані у фотографії та оприлюдненні, згідно  умов конкурсу, на бібліотечній сторінці у Fb.

Конкурс тривав впродовж червня місяця – з 1 по 30 червня.

Відповідно до конкурсних умов  робота, що набрала найбільшу кількість вподобайок  (лайків) стала переможною.

Отже, вітаємо безсумнівного лідера –  Ганну Шаркаді. Дві її роботи (у формі колажа) набрали 39 вподобайок та 1 сердечко.

Як зазначила переможниця: «Щастя забагато не буває».

Як тільки дозволять карантинні умови, запрошуємо переможницю з фігурантами на фото до Виноградівської районної бібліотеки, для отримання призу: дві книжки сучасних українських авторів (одна – для діток, друга – для батьків), екскурсія книгозбірнею –  бонусом.

Позаяк бібліотека – відкритий простір для всіх, то учасники конкурсу запрошені до ознайомлення з книжковим фондом. Ми пропонуємо Вам не тільки книги, а й участь у різноманітних заходах. Ставши користувачем бібліотеки, Ви отримаєте перепустку в захопливий та інтелектуальний світ дозвілля.

Вельми вдячні учасникам конкурсу: Світлані Яков, Кристині Сагайдак-Шкопитко, Наталії Фаркаш, Ганні Богаш, Оксані Бордок, Gergely Terézke, Kinga Kalanics, Ганні Шаркаді, Любов Гафинець.

Ви не тільки взяли участь у фотоконкурсі «Мить щастя», а й створили винятковий настрій у нашій бібліотечній родині. Дякуємо.

На згадку, продукуємо невеличкий слайд-шоу з ваших фотографій

Щастя – у кожного воно своє, особливе… Бережіть миті, що дарують незабутні емоції.

Світлана КЕДИК

завідувачка відділу обслуговування Виноградівської ЦРБ

Залишити відповідь