Комунікація: «вуличне радіо» про децентралізацію

Сьогодні, 25 серпня, виноградівці мали можливість скористатись консультацією вуличного консультаційного пункту «Функціонування громади в умовах децентралізації».

Втілили просвітницьку ідею працівники Виноградівської центральної районної бібліотеки, відповідальні за реалізацію четвертого раунду грантового  проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування» (ПУЛЬС)  Мар’яна Марушка та Світлана Кедик.

Роз’яснювальна робота велася з дотриманням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення заходів на період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19.

Бібліотекарі відповідали на питання перехожих відносно децентралізаційної реформи, життєвих змін, що чекають на них в умовах ОТГ…

Зокрема, люди цікавились, новим районуванням, функціями голови та старости ОТГ, чи залишаться сільські ради, а якщо ні, то куди їм звертатись в разі потреби…

Набір доволі простих і складних питань виникав щоразу, коли до розмови долучались нові слухачі. Бібліотекарки, в міру своєї інтелектуальної та професійної компетентності, старались якнайпростіше дати відповіді на запити.

Підказкою для них послужила чимала кількість роздаткового матеріалу: буклети, брошури, пам’ятки… Отже, ефект «вуличного радіо» спрацював, як завжди, злагоджено, вчасно й актуально. Перехожі стали не просто учасниками чиєїсь кампанії, а й стали більше розуміти як саме змінюється наша країна згідно реформи децентралізації. В свою чергу, отримавши багаж знань та  відповідної поліграфічної продукції  вони передадуть  набуте пасивним слухачам.

В чергове нагадуємо, що в читальній залі Виноградівської ЦРБ зорганізований інформаційний стенд «Децентралізація. Зміни заради майбутнього».

Ви завжди можете скласти свій особистий запит по даній темі, наші працівники підготують відповідну інформацію. Звертайтесь.

Виноградівська ЦРБ

Залишити відповідь