«Життя коротке, і я хочу взяти від кожного найкраще, що в ньому є»

Перший нарис «Тайфун біля берегів Японії», за який отримав першу премію однієї з газет Сан-Франциско, став початком його літературної кар’єри.

За все життя  видав 16 збірок. Першими, котрі принесли йому популярність, були: «Син вовка» (1900), «Бог його батьків» (1901), «Діти морозу» (1902), «Чоловіча вірність» (1904), «Місячний пік» (1906) . Перші романи – «Дочка снігів» (1902), «Морський вовк » (1904) , «Гра» (1905) також були сприятливо сприйняті читачами. Одними з найвідоміших романів стали «Біле ікло» (1906), «Серця трьох», «Мартін Іден». Вісім його романів були успішно екранізовані.

Ну, звісно, мова йде про Джека Лондона. 12 січня 2021-го 145-та річниця від дня народження відомого письменника.

Окрім згаданих творів варто звернути увагу ще на два, написання одного з яких було навіяне плаванням на яхті «Снарк» (в 1907–1909 роках), як результат – нарис «Подорож на яхті „Снарк“» (1911 р.); події кінних подорожей Каліфорнією та сусідніми штатами (З липня по вересень 1911 року) описав в оповіді «Четвіркою коней на північ від заливу».

Виноградівська публічна бібліотека представляє добірку з власного книжкового фонду. І ми можемо похизуватись, а разом з тим, запропонувати Вам романи: «Серця трьох», «Морский вовк», «Біле ікло», «Мартін Іден»; оповідання «Розповіді південних морів»; збірки вибраних творів Джека Лондона.

Загалом творчий спадок письменника – понад 200 романів, повістей, оповідань – і всі правдиві! Всі сповнені духом пригод, духом свободи, любов’ю до життя. 

Цікаві факти з біографії письменника

Вікіпедія: Джек Лондон

Нагадуємо про послугу «Книга на замовлення»

Послуга «Книга на замовлення» набула популярності серед користувачів нашої бібліотеки, тому вже від, 8 січня 2021 року, коли в Україні запроваджено черговий жорсткий карантин (до 24 січня), ми чекаємо на Ваші замовлення.

Надсилайте їх в особисті повідомлення, або ж залишайте коментарі на нашій сторінці facebook. В замовленні вказуйте автора та назву книги.Коли замовлення буде сформоване, підібрані книги чекатимуть на Вас!

Видача книг відбуватиметься двічі на тиждень: четвер-п’ятниця з 10:00 до 14:00 к.ч.

!!! Зверніть увагу на нові надходження !!!

Відділ обслуговування Виноградівської публічної бібліотеки

Залишити відповідь