Акція «Подаруй бібліотеці книжку»

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

У межах святкування Міжнародного дня книг Виноградівська центральна районна бібліотека провела акцію «Подаруй бібліотеці книжку». Районна книгозбірня висловлює щиру вдячність   користувачам бібліотеки, жителям громади,  котрі  долучилися до акції та подарували книги. Приємно, що серед жителів міста так багато небайдужих людей, які взяти участь у акції, і книжковий фонд бібліотеки поповнився різноманітною літературою. Але на цьому бібліо-акція не завершується. Продовжується збір книг в рамках Всеукраїнської акції  «Бібліотека українського воїна», де зібрані книги будуть передаватися до військових частин, лікарень та на передову лінії фронту. Дана акція ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. Саме заохочення читання у Збройних Силах України сприятиме формуванню високодуховної та моральної особистості українського воїна. Тож  запрошуємо всіх небайдужих людей долучитися до акції і щиро бажаємо кожному добра, віри, усмішок та любові.Залишити відповідь